З наступаючим 2021 роком!

31.12.2020 о 22:00 проект Nordship Network закривається. Це означає, що компанія "Нордшип-Україна" близька до виходу на самоокупність і закінчує інвестиційний раунд. Тепер ми можемо повністю зосередитися на прямій операційній діяльності, не відволікаючись на залучення коштів, і наші відносини з інвесторами переходять в наступну фазу: ми збільшуємо товарообіг компанії, інвестори отримують пасивний дохід.

Ми дякуємо всім інвесторам та партнерам за довіру і докладемо усіх зусиль, щоб ваші очікування виправдалися повною мірою.

Ще деяка, невелика кількість смарт-ваучерів зарезервована для реалізації нашими партнерами - спільнотою Buyers. Через цю ж спільноту будуть продаватися і ваучери Nordship Logistic. Всі подробиці будуть оприлюднені на офіційних сторінках проекту Buyers найближчим часом.

Сайт Nordship.net у січні 2021р. буде перепрофільовано під мережу територіальних представництв, логістичних філій, консультантів і представників. Сайт буде оперативно поповнюватися по мірі експансії Nordship як по території України, так і за кордоном. Видача інвайтів та реєстрація нових партнерів припиняється, але особисті кабінети інвесторів залишаються за колишньою адресою: https://affiliate.nordship.net/

Ось і добігає кінця 2020 рік. Кожен рік приносить багато доброго, а про погане ми не будемо згадувати. Нехай наступний рік буде для Вас вдалим і все складеться як треба. У новому, 2021 році бажаємо вам виконання задуманих планів, чудесного вирішення складних ситуацій, здоров'я, океан любові, легкості в житті і відсутності проблем! Всі ми віримо в чудеса, і вони оточують нас з вами. Просто треба трохи придивитися і зрозуміти, що сталося диво, і нам усім пощастило! Ми з вами вдало розпочали і бажаємо вам успішного продовження в Новому Році!

Команда Nordship