Добрі новини початку листопада

Жовтень став для нас місяцем осмислення перших результатів. І, як ви вже могли помітити, ми впритул займаємося оновленнями і оптимізацією проєкту з метою збільшення товарообігу Nordship. Зокрема це стосується особистих кабінетів інвесторів, введення в експлуатацію другого маркетинг-плану, нових презентацій, лендінгів, майбутнього довгоочікуваного апгрейда Nordship.online.

В кінці жовтня в Nordship.online почали з'являтися перші українські виробники і постачальники товарів. Зараз, з появою замовлень на їх продукцію, налагоджується робота цього важливого напрямку.

Вже четвертий місяць поспіль дохід Нордшіп-Україна від товарообігу стабільно зростає й інвесторам регулярно нараховуються дивіденди. Жовтень не став винятком.

Наша школа представників готує до випуску перший потік консультантів, які стануть нашим кадровим резервом при відкритті представництв в нових для нас областях України.

Все більше зацікавлених покупців реєструються в нашій партнерській програмі Buyscom, що ще більше збільшує товарообіг компанії.

У листопаді очікується:
- Завершення апгрейда Nordship.online
- Надання ще 1100 смарт-ваучерам статусу дохідних
- Завершення налагодження взаємодії зі споживчим співтовариством Buyers
- Підготовка до запуску двох пілотних проектів зі сторонніми організаціями
- Поїздки керівників і підготовка до виходу компанії на схід України
- Відкриття англомовної версії особистого кабінету і сайту для партнерів.

І найважливіша новина! Увага! Ми не виключаємо, в досить короткій перспективі, зупинку продажів смарт-ваучерів з моменту виходу компанії "Нордшіп-Україна" на самоокупність. Про це ми не раз говорили на наших онлайн-зустрічах з партнерами та інвесторами. Рекомендуємо вам поквапитися з формуванням інвестиційного портфеля.