Новини початку жовтня

На початку жовтня ми підготували для наших інвесторів і партнерів декілька хороших новин.

Ми прийняли рішення, що наступною областю, куди заходить Нордшип-Україна, стане Хмельницька. Слід зазначити, що в цій області та її районах буде поставлено кілька цікавих маркетингових експериментів, які, у разі отримання успішних результатів, будуть масштабовані на всю територію України.

Найближчим часом будуть нараховані дивіденди за вересень. Нарахування будуть проводитися відповідно до ДРУГОГО маркетинг-плану, який передбачає розподіл дивідендів згідно зусиллям прикладеним партнерами в процесі побудови власних мережевих структур. Тобто, додатково до власних дивідендів, активні партнери будуть отримувати 10% від першої лінії, 5% від другої, 2,5% від третьої і так далі, вглиб, на таку кількість поколінь, скільки інвесторів у них в першій лінії. Таким чином, активні партнери мають можливість подвоїти, потроїти і навіть подесятерити суму дивідендів що нараховується. З іншими подробицями маркетинг-плану ви можете ознайомитися на сторінці з офіційною інформацією.

2020 рік добігає кінця через 3 місяці, і до Нового Року ми приготували сюрприз для усіх партнерів, які до 31 грудня отримають ранг "Платиновий". Усі їх смарт-ваучери, автоматично, стануть довічними.

Нагадуємо, що всі бажаючі можуть приєднатися до команди Nordship Network і стати партнером або інвестором.