Ми змушені вас розчарувати!

"Лохотрон", "піраміда", "скам" - якими тільки епітетами нас не "нагороджували".
Але "піраміда" не завалилася, засновники не втекли з грошима інвесторів, дивіденди нараховуються, виплати партнерських винагород здійснюються.

Всупереч хейтерским прогнозам і не дивлячись на "громадську думку", пандемію і кризу, ми вистояли і подолали найскладніший етап - становлення компанії!

Було дуже важко, але ми впоралися! Взагалі, слід відзначити, що робити легальний бізнес в Україні неймовірно проблематично. Навіть в такому питанні, як оренда приміщень, виникають складнощі. Нам, наприклад, відмовили майже всі провідні еквайрингові сервіси країни, що в основному і призводило до найбільших затримок в процесі запуску.

І тим не менше, перший десяток представництв Нордшип-Україна вже відкрито або відкривається прямо зараз. Зі списком та адресами представництв ви можете ознайомитися на сторінці контактів сайту nordship.com.ua.
Перші покупці зі Львова, Вінниці, Житомира та Одеси, вже на практиці познайомилися з Nordship або зроблять це в найближчі дні!
На черзі Ужгород, Луцьк, Чернівці, і далі вся Україна!
Відпрацьована процедура відкриття представництв, і зараз від моменту укладення договору оренди до відкриття дверей вона займає 12 робочих днів.

Перші 1480 ваучерів переведені в статус дохідних і на них нараховуються дивіденди. Готується до зміни статусу наступна партія ваучерів.
Побачити нарахування і розпоряджатися ними ви зможете відразу, після того як ми запустимо блокчейн. Орієнтовно, у вересні.

Вжито заходів щодо суттєвого підвищення рівня безпеки бізнесу. Nordship стає холдингом. Нами ініційовано процедуру зміни засновника компанії "Нордшип-Україна". Ним стає ірландська компанія "NORDSHIP EU Ltd". Зміни до Держреєстру вже подані, як і заявка на істотне збільшення статутного капіталу.

Протягом найближчих декількох тижнів очікується реєстрація інфраструктурної логістичної компанії і запуск інвестиційної програми Nordship Logistic, перший автомобіль для якої ми щойно отримали. Вже зараз працюють в тестовому режимі і скоро почнуть приносити дохід інфраструктурні проекти Nordship.online і Vidi.sale, а ми спрямовуємо свої зусилля на програму навчання консультантів, збільшення обсягів товарообігу, прибутку і як наслідок, дивідендів.

Крім відкриття філій і представництв, після певного часу, необхідного для напрацювання досвіду, ми плануємо розробити умови і почати поширення франшизи Nordship, чим ще більше посилимо наші позиції в країні і вийдемо на найближче зарубіжжя.

Ми не раз відзначали, що готові до партнерства з усіма, хто нас почув. Для тих, хто не довіряв, вичікував або не чув, у нас безумовно зберігаються вигідні умови співпраці, однак ті, хто пішов за нами першими, справедливо відзначені особливим чином.

Емісія 10-річних смарт-ваучерів буде скасована. Замість них, за наполяганням європейських засновників буде проведена емісія 5-річних ваучерів. Всі інші умови програми Nordship Network залишаються в силі.

Ваучери, що беруть участь у відкритті перших представництв, по 35-е включно переходять в статус дохідних негайно, по мірі відкриття цих представництв та на них починають нараховуватися дивіденди. Усі наступні ваучери, як і записано в наших умовах, будуть переводитися в цей статус через 4 місяці після розміщення.

На наш жаль, інвестиційний план також вимагає корекції. Ціни ростуть, валюти дешевшають, і щоб компанія залишалася в "балансі" ми змушені, в подальшому, раз в декаду піднімати вартість ваучера на 1 євро. Перше підвищення відбудеться 10-го липня, наступне 20 липня, і т.д.

До вищесказаного, залишається тільки додати, що взаємини холдингу і інвесторів відбувається за сценарієм класичного венчурного інвестування - перші інвестори отримують максимум, тобто кращий "шматочок пирога".

А в іншому, як ви можете переконатися, у нас все добре, з чим ми і вітаємо наших партнерів та інвесторів! Ви вчасно зробили правильний вибір!

Нагадуємо, що всі бажаючі можуть приєднатися до команди Нордшип - Україна і стати партнером або інвестором.