Перші новини літа в Нордшип-Україна

Шановні партнери та інвестори!

Ми зустрічаємо червень з хорошими новинами, якими ділимось з вами.

Вчора (01.06.2020) відбулось велике оновлення особистих кабінетів. Оновлено маркетинг план. Крім цього тепер Ви можете бачити ранги Ваших партнерів, що безумовно допоможе Вам в роботі з партнерською програмою Нордшип Network.

Незабаром ми порадуємо Вас датами відкриття перших реальних Представництв Нордшип-Україна. У Львові, Вінниці та Житомирі наші працівники активно готуються до цих знакових, для вас з нами, подій. Завтра (03.06.2020) на зустрічі з керівництвом ми розкажемо, коли очікувати офіційне відкриття філій в цих містах.

У четвер, 4 червня, о 20:00 по Києву (05.06.2020 о 1:00 ночі за Пекінським часом), в рамках проекту Нордшип-онлайн відбудеться офіційний старт нашої спільної програми з AliExpress. Ми довго очікували на цю подію, не раз посилаючись на об'єктивні труднощі підключення еквайрингу до наших ресурсів в Україні.

І, нарешті, з допомогою наших китайських партнерів знайшли компромісне рішення. Для наших інвесторів це означає, що з моменту завершення першої покупки через дану програму, починається нарахування дивідендів на перші 80 ваучерів, які переходять у статус прибуткових. По мірі розміщення наступних ваучерів, дивіденди від Нордшип-онлайн будуть поширюватись і на них.

Нагадуємо, що всі бажаючі можуть приєднатись до команди Нордшип-Україна і стати партнером або інвестором.