Підключення оплати платіжними картами

Було неймовірно важко, але ми це зробили! До партнерського магазину підключена можливість прийому платіжних карт.

Провідні компанії України, що спеціалізуються в області процесингу платіжних карт, до яких ми зверталися відмовляли одразу, як тільки дізнавалися, що Нордшип - це інвестиційний народний проєкт, а елементи мережевого маркетингу тільки погіршували ситуацію.

Власне, саме тому ми вимушено пішли на такий крок, як поділ проекту на інвестиційну (Нордшіп Network) і бізнес (Нордшіп-Україна) складові.

Складається таке відчуття, що комусь у владі не вигідно спростити процеси акціонування підприємств і запустити в Україні краудінвестінг - один з найвідоміших в світі інструмент фінансування бізнесу. Хоча завдання «Забезпечити розвиток краудфандингу та створення законодавчого регулювання його діяльності» було дане НБУ і НКЦПФР, і мало бути виконано до 31 грудня 2019 г. Однак, в звіті НБУ щодо виконання Комплексної програми розвитку фінансового сектора до 2020 року про це нічого не сказано.

Проте, ми знайшли законний спосіб обійти обмеження, і тепер наші смарт-ваучери доступні інвесторам і партнерам з будь-яких країн, а не тільки з України.

Увага! З 28 квітня в Україні посилюються вимоги до грошових переказів. Тому такий спосіб оплати смарт-ваучерів, як перекази на карти представників працюватиме до 19:00, 27.04.2020г. Після цього, купити смарт-ваучери можна буде лише шляхом оплати карткою або перерахування коштів на розрахунковий рахунок компанії "Нордшип-Україна", з додаванням до вартості 20% ПДВ.

Нагадуємо, що сьогодні всі бажаючі можуть приєднатися до команди Нордшип Network і стати партнерами або інвесторами.