Інфляція, криза, епідемія...

Ранок 10 березня приніс українцям шокуючі новини про початок світової кризи, що моментально відобразилося на вартості валют в обмінних пунктах.
Прогнози фінансових аналітиків почали збуватися - ціни на нафту впали, біржі в паніці, перший дефолт - і все це відбувається під час епідемії, що загрожує перейти в пандемію.

І на фоні таких, прямо скажемо, невеселих новин, всіх наших інвесторів та партнерів цікавить вплив кризи на компанію "Нордшип-Україна". Безумовно, ми не можемо ігнорувати зовнішні фактори та змушені підлаштовуватися під існуючі реалії. І, не дивлячись на зовнішню несприятливу обстановку, ми не бачимо приводів для паніки. Навпаки, для компанії, партнерів та інвесторів ситуація розгортається найсприятливішим чином.

Практично всі фінансові аналітики рекомендують інвестувати в період майбутньої кризи у затребувані проекти - в сферах продуктів харчування або товарів широкого народного споживання з великими оборотами. Інвестиції в Нордшип-Україна відмінно укладаються в цю концепцію - для нас настає час можливостей!

Ми будемо рухатися як і раніше, відкриваючи одне за іншим Територіальні Представництва компанії. Звільнені приміщення, підвищення рівня безробіття, зниження реального рівня заробітної плати в країні, як не парадоксально, - допоможуть заощадити при розгортанні мережі Представництв. А на фоні падіння доходів в країні, у населення просто не буде альтернативи в доступі до недорогих товарів широкого вжитку.

На жаль, кризові явища відобразяться на вартості смарт-ваучерів. Коли в партнерському магазині ви бачите над фактичною ціною ваучера ще одну, перекреслену, - це означає, що курс євро піднімається і незабаром вартість підвищиться. Але ми даємо інвесторам ще кілька годин, щоб вони встигли придбати ваучери за колишньою ціною.

Нагадуємо, що сьогодні всі бажаючі можуть приєднатися до команди Нордшип-Україна і стати партнерами або інвесторами.