Інфраструктурний проєкт Vidi.Sale від Нордшип-Україна

Нинішній, багатий на події, тиждень ми завершуємо приємною новиною про створення рекламного сервісу для потреб нашої компанії.

Як нам уже відомо, 8 з 10 українців - наша потенційна цільова аудиторія і завданням реклами є зацікавлення потенційного покупця зайти в Територіальне Представництво (ТП) "Нордшип-Україна" та зробити замовлення.

Якщо до дослідної експлуатації харківського ТП ми бачили у складі компанії рекламний відділ - то, за її підсумками, прийшли до висновку, що вигідніше вивести цю діяльність в окремий сервіс. І назвали його Vidi.Sale. Перейшовши за цим посиланням, ви можете побачити приклад рекламного слайд-шоу (дивитися на десктопі!), розробленого спеціально для ТП "Нордшип-Україна".

Уявіть собі, що у вікнах та зонах очікування всіх ТП, які відкриваються в нашій країні, встановлені великі екрани і на них відтворюється подібний ролик. Акції, знижки, товари дня, яскраві кольори, візуальні ефекти - все для залучення уваги та збільшення товарообігу.

Подібну послугу візуальної реклами Vidi.Sale надаватиме всім бажаючим суб'єктам підприємницької діяльності України. Вже в наступному місяці ми плануємо розпочати бета-тестування сервісу на реальних об'єктах. Слід зазначити, що Vidi.Sale створювався виключно за рахунок внутрішніх ресурсів компанії, без залучення інвестицій, що надходять від реалізації смарт-ваучерів.

Для компанії "Нордшип-Україна" це перший крок до холдингової структури, диверсифікація ризиків та ще один канал прибутку.

Для наших партнерів та інвесторів ця подія має стати додатковим сигналом про рішучість команди Нордшип-Україна в досягненні мети - завоювання ринку України.

Наступним великим інфраструктурним проєктом стане поштовий сервіс доставки. Нагадуємо, що компанія "Нордшип-Україна" внесена в Єдиний Державний реєстр Операторів поштового зв'язку, рішення НКРЗІ № 152 від 02.04.2019 під номером 44, і є чинним поштовим оператором нашої країни.

Нагадуємо, що сьогодні всі бажаючі можуть приєднатися до команди Нордшип-Україна і стати партнерами або інвесторами.