Територіальні Представництва "Нордшип-Україна"

 

Закінчено розробку візуального корпоративного стилю, в якому будуть оформлені всі Територіальні Представництва (ТП). Враховано зауваження та пропозиції, що надійшли в процесі дослідної експлуатації ТП в Харкові.

Покупець повинен бути задоволений. Завжди! Комфорт клієнта, як і якість товару та послуги - безпосередні обов'язки компанії "Нордшип-Україна". Задоволений клієнт здатний вплинути на збільшення середнього чека та на зростання кількості лояльних покупців, завдяки "сарафанному радіо".

У кожному ТП будуть обладнані два робочих місця для консультантів, що скоротить час очікування клієнтів в черзі. Консультанти обслужать в два рази більше покупців та оформлять більше замовлень.

Там, де це можливо, встановлять стійку для видачі товарів, місце для їхнього зберігання і, якщо дозволяє метраж приміщення, що орендується, то ще й примірювальну кабінку. Завдяки тільки цим заходам товарообіг Представництва збільшиться на 30%.

Для покупців передбачається зона очікування - столик, зручні стільці, кавоварка і, з часом, LED-екран. Клієнт зрозуміє, що його чекають з нетерпінням, про нього піклуються і цінують.

На великому екрані запустимо візуальну рекламу з акційними пропозиціями і товаром дня, щоб покупці не нудьгували в черзі. Як казав великий Стів Джобс: "Люди не знають чого вони хочуть, поки ти не покажеш їм це". Як засвідчив досвід харківського ТП, така реклама збільшує середній чек ще на 15-25%.

Ми дбаємо про комфорт користувача і очікуємо, що він відповість вдячними відгуками та позитивними рекомендаціями.

Нагадаємо, що на першому етапі у 2020р. в наші плани входить відкриття 100 ТП в обласних центрах України. Другий етап 2021-2022рр. передбачає відкриття ще 1000 ТП.

Після закінчення другого етапу, Територіальні Представництва повинні представляти компанію "Нордшип-Україна" в кожному районі країни.