Офіційний прес-реліз

Товариство з обмеженою відповідальністю «Нордшип-Україна» інформує про те, що нами подано заявку на реєстрацію знаку на товари та послуги (ТМ) «Нордшип» (Nordship). Захист ТМ буде поширюватися на територію України, країни СНД та Балтії, Європейського Союзу, Близького та Далекого Сходу та в інших країнах.

Подання заявки гарантує нашій Компанії пріоритет перед іншими заявниками, що звернуться за реєстрацією вказаної ТМ після нас. Таким чином, єдиним законним користувачем ТМ Нордшип є Товариство з обмеженою відповідальністю «Нордшип-Україна». Використання ТМ «Нордшип» третіми особами (як фізичними, так і юридичними) можливе лише на підставі ліцензійного договору, укладеного з Товариством з обмеженою відповідальністю «Нордшип-Україна».

Крім того, 25 січня 2020 року, автор проекту, колектив розробників програмного забезпечення та китайські партнери на підставі ліцензійного договору передали Товариству з обмеженою відповідальністю «НОРДШИП-Україна» майнові права інтелектуальної власності. Відтак, для законного використання програмного рішення та концепції проекту «Нордшип», будь-яка третя особа (фізична чи юридична) має укласти з Товариством з обмеженою відповідальністю «Нордшип-Україна» субліцензійний договір.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Нордшип-Україна» уважно відстежуватиме всі факти порушення прав і інтересів Компанії та буде застосовувати всі доступні юридичні заходи щодо відновлення цих порушених прав та інтересів.