Вікна можливостей

Шановні інвестори та партнери!
Приготуйте, будь ласка, калькулятор і прямо зараз ми, разом з вами, порахуємо та побачимо картину нашого з вами фінансового майбутнього.

Але, на початку, нагадаємо що таке смарт-ваучер компанії "Нордшип-Україна" і для чого він потрібен?
Ваучер — аналог цінного паперу, який підтверджує право його власника на розподіл частини прибутку від діяльності компанії. За гроші, отримані від продажу ваучерів, компанія відкриває торгові представництва. Половина прибутку, отриманого від діяльності цих представництв, розподіляється між власниками ваучерів.
Це дуже просто — майже як акціонерне товариство. Акціонери своїми грошима забезпечили стартовий капітал компанії. Компанія ділить прибуток між акціонерами.

У всіх офіційних документах і релізах компанії "Нордшип-Україна" вказано дохід на ваучер в розмірі до 50% річних. Це мінімум, який ми можемо офіційно декларувати та гарантувати в перший рік обігу ваучерів.
Всього на першому етапі буде випущено 20000 ваучерів номіналом 50 євро.
Перші 1000 ваучерів продаються за ціною в еквіваленті 50 євро.
Усі наступні ваучери будуть продаватися з націнкою в 20% ПДВ, тобто за ціною близько 60 євро.
Перші 3000 ваучерів не обмежені за часом, тобто довічні — поки існує компанія "Нордшип-Україна" або її правонаступник.
Наступні 7000 ваучерів обмежені 15 роками обігу.
Наступні 10000 ваучерів обмежуються 5 роками обігу.
На другому етапі розвитку, в 2021 р., буде проводитися тільки емісія короткострокових облігацій з терміном погашення 3 і 1,5 року та дедалі нижчою прибутковістю від 44% до 22%.

Ну а на що ж можна буде реально розраховувати? Зараз порахуємо... Щоб було зрозуміло — ми працюємо майже в тому ж, але дещо вдосконаленому і оптимізованому форматі, що і Wildberries. Тому приймемо їхні дані за основу розрахунків:
Населення в РФ — 150 млн, населення України — 30 млн, тобто в 5 разів менше.
Річний оборот Wildberries складає 223.5 млрд руб, курс євро до рубля становить 70.
У Wildberries нараховується 4000 точок обслуговування на території РФ. Ми плануємо відкрити не менше 1000 представництв до кінця другого етапу.

Рахуємо:

 • Оборот Wildberries в євро: 223 млрд ділимо на 70. Отримуємо 3.18 млрд євро. Але нехай буде 3 млрд (тут і далі відкидаємо все, що після коми).
 • Рахуємо оборот Wildberries на 30 млн населення: 3 млрд ділимо на 5. Отримуємо 600 млн євро обороту на 30 млн населення.
 • Виводимо прибуток тепер уже нашої компанії "Нордшип-Україна" (а він у нас дорівнює, як ви пам'ятаєте, 10% від обороту) і отримуємо 60 млн євро. Приблизно така цифра очікується по Україні, але не раніше 2022 - 2023 років.
 • За умовами обороту ваучерів, половина прибутку залишається в компанії, а друга половина розподіляється між інвесторами. Разом на інвесторів та партнерів припадає 30 млн євро в рік.
 • Уявімо, що у нас на кінець наступного року в обороті 20 тис. ваучерів і 80 тис. облігацій — всього 100 тис. фінансових зобов'язань.
 • Ділимо 30 млн на 100 тис. i отримуємо 300 євро на 1 ваучер. 600% річних!
 • Минуло ще півтора року і вийшли з обігу 30 тис. облігацій. Ділимо 30 млн на 70 тис. і отримуємо 428 євро на ваучер. 856% річних!
 • Ще через півтора року виходять з обороту 3-х річні облігації. Залишається 45 тис. зобов'язань. Ділимо 30 млн на 45 тис. i отримуємо близько 660 євро на ваучер. 1320% річних!
 • Ще через 2 роки всі облігації вийшли з обігу і залишилися тільки власники ваучерів. 30 млн ділимо на 20 тис. i отримуємо 1500 євро на ваучер. 3000% річних!
 • Сподіваємося, принцип для подальших розрахунків зрозумілий, і ви самі пiдрахуєте прибутковість ваучера, коли нас покинуть 5-ти і 15-ти річні ваучери.
 • І ось через 15 років залишилося тільки 3000 довічних ваучерів з ліквідністю в 10 тис. євро на рік та прибутковістю в 20000% річних.
 • При розрахунках ми не враховуємо партнерські винагороди, гіршу, ніж в Україні, російську економічну ситуацію, зростання ринку України, зростання прибутку компанії "Нордшип-Україна" та експансію компанії на суміжні країни.

Ось така математика. Головне її прийняти та вчасно зробити вірний вибір.
Прикладів безліч: від Apple з Microsoft до Tesla, Amazon, AliExpress. Їхні перші акціонери зараз мають доходи приблизно порівняні з нашими розрахунками.

Пам'ятайте! З кожним проданим смарт-ваучером вікно можливостей зменшується!


Нагадуємо, що сьогодні всі бажаючі можуть приєднатися до команди Нордшип-Україна і стати партнерами або інвесторами.