Перші в Європі онлайн маркетплейси «на землі»

29 листопада 2019 року AliExpress відкрив свій магазин в Барселоні. Він знаходиться в торговому центрі Finestrelles, в Esplugues de Llobregat (Барселона).

Мета цієї торгової точки: «Бути локомотивом торгового центру», — як пояснив директор AliExpress в Іспанії Эдуардо Піза.

Раніше, влітку 2019 року, AliExpress відкрив свій перший магазин в Європі (Мадрид, Іспанія), у торговому центрі Xanadú (відео), площею 740 квадратних метрів, і тепер об'єднує та просуває свою стратегію onmicanal зі своїм новим магазином в Барселоні. «Барселона є одним з найбільш важливих міст для AliExpress з точки зору клієнтів», — сказав Піза, додавши, що місцеві жителі виграють від припливу 1,5 мільйона очікуваних відвідувачів у цьому районі.

Підприємство займає площу близько 1000 квадратних метрів, в ньому зайнято 33 продавці-консультанти та залучені спільні інвестиції у розмірі одного мільйона євро.
Магазин пропонує в основному технологічні товари, а також дрібну побутову техніку, предмети домашнього вжитку, предмети особистої гігієни, іграшки та багато іншого. Вцілому, підприємство пропонує широкий вибір товарів серед більше ніж 60 міжнародних брендів, таких як Huawei, Xiaomi, Samsung, Cecotec, Foreo...

Піза вказав, що скоро в магазині з'являться нові категорії товарів, адаптовані до потреб покупця.

Варто зазначити, що формат AliExpress Plaza дещо відрізняється від формату Нордшип-Україна. Зокрема, доставка замовлень здійснюється зі складів AliExpress в Іспанії протягом 3-х днів. І ми впевнені, що в майбутньому такий сервіс стане доступним і для України. Але, вцілому, вже простежується чітка тенденція по просуванню онлайн маркетплейсів в офлайн, що не може не радувати.

Нагадуємо, що всі бажаючі можуть приєднатися до команди Нордшип-Україна і стати партнерами або інвесторами.