Де купити якісні, недорогі товари в Україні: в магазині, на ринку чи в Представництві «Нордшип-Україна» ?

Чи можете ви уявити, що 8 з 10 людей, які проходять повз вас, не замовляють товари в інтернеті?

Згідно з дослідженнями ринку інтернет-комерції, в Україні близько 53% населення ніколи не користувалися онлайн-шопінгом, а частка інтернет-торгівлі становить лише 7% від загального обсягу.

На ринку України з'явилася компанія, яка готова представити якісні та недорогі товари з будь-якої точки світу, за цінами, дешевше ринкових, і практично поруч з будинком. «Нордшип-Україна» формує унікальну нішу, поза конкуренцією з іншими онлайн- та офлайн-магазинами. Завдяки новому формату офлайн-замовлення, мільйони товарів з усього світу будуть доступні кожному українцю.

В найближчій перспективі компанія планує відкрити близько 100 Ліцензованих Представництв у великих містах та населених пунктах всіх областей країни. У кожному Представництві вас проконсультують привітні продавці. На великих плазмових екранах будуть доступні мільйони товарів на будь-який смак і гаманець від надійних постачальників.

Компанія «Нордшип-Україна» вже внесена до реєстру поштових операторів України та має право здійснювати кінцеву доставку товарів покупцям. Тож замовити товари можна буде з доставкою в найближче до вас Представництво або поштове відділення Укрпошти. Крім того, компанія бере на себе всі ризики інтернет-торгівлі та забезпечує 100% захист всіх замовлених товарів.

Вже повним ходом триває підготовка до відкриття першого Представництва в одному з міст України. Після успішного тестування роботи Представництва та дослідної експлуатації програмного забезпечення, компанія приступить до розширення мережі.