Ліцензовані представництва

Ліцензоване Представництво NORDSHIP - універсальний сервісний центр, за допомогою послуг якого покупець може оформити замовлення товарів, представлених в електронному каталозі, здійснити оплату обраного товару та отримати присланий йому товар (або оформити адресну доставку).

Всі послуги Ліцензоване Представництво надає з використанням програмного забезпечення, правовласником якого є NORDSHIP-M, SRL, Республіка Молдова (далі - Правовласник).

Ліцензійна угода дає право використовувати програмні рішення NORDSHIP для організації прийому замовлень від покупця, прийняття від них платежів і передбачає технічну, юридичну, маркетингову підтримку ліцензіатів.

Ліцензоване представництво має право відкрити будь-який суб'єкт господарювання (юридична особа або фізична особа-підприємець (ІП, ПП, ФОП)), незалежно від країни його перебування, уклавши ліцензійну угоду з Правовласником.

Термін дії ліцензійної угоди становить 365 днів з моменту оформлення першого замовлення з використанням програмного забезпечення, з можливістю пролонгації.

Ліцензоване представництво отримує від Правовласника агентську винагороду в розмірі 10% від суми кожного оплаченого замовлення.

Придбати ліцензію і укласти ліцензійну угоду можна тут.

 

Технічні вимоги до роботи Ліцензованого Представництва

Якщо у Вас є ліцензійна ОС Windows 7-10:

  • Комп'ютер/ноутбук Продавця повинен мати веб-браузер Google Chrome (необхідно завантажити та встановити для роботи з сайтом nordship.net).
  • Ноутбук з роздільною здатністю не менше 1920х1080 і відеовиходом HDMI.
  • Додатковий монітор/телевізор - від 24 дюймів.
  • Лазерний ч/б принтер, підключений до системи для друку Продавцем необхідної інформації Покупцеві.

 

Якщо у Вас відсутня ОС Windows, і немає бажання її купувати, ми рекомендуємо операційну систему Лінукс:

  • Комп'ютер/ноутбук Продавця повинен мати веб-браузер FireFox (поставляється в складі ОС) для роботи з сайтом nordship.net.
  • Ноутбук з роздільною здатністю не менше 1920х1080 і відеовиходом HDMI.
  • Додатковий монітор/телевізор - від 24 дюймів.
  • Лазерний ч/б принтер, підключений до системи для друку Продавцем необхідної інформації Покупцеві.

 

Ви можете отримати консультацію у співробітників NORDSHIP на сторінці Контактів.